Team Schedules - 12UB Pre GPL
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A X


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A4 : Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL5555555555050 33  8  0 0
 A8 : GAFC 2010 Boys- Pre GPL5555555555050 29  12  0 0
 A15 : NSA Hammers 12- Pre GPL5550555555045 28  16  3 0
 A17 : Savannah United 10B Premier - Pre GPL0555055555040 23  14  0 0
 A1 : All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL5205505555037 15  28  1 0
 A2 : Atlanta City - B12U- Pre GPL5055050555035 16  25  6 2
 A16 : Savannah United 10B Blue - Pre GPL5055050505030 8  23  1 0
 A9 : Georgia Impact SC 10B - Pre GPL5555000005025 6  27  2 0
 A11 : Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL0005525502024 -1  35  0 0
 A13 : MOBA A-10 Boys- Pre GPL0005550005020 -8  44  0 0
 A3 : AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL0025005005017 -5  34  4 0
 A19 : TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL0000250505017 -14  56  0 0
 A6 : Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL5005005-450016 -4  29  0 0
 A18 : United FC - B10 - Pre GPL5500050000015 -9  46  2 2
 A7 : FC Sudamerica U12B- Pre GPL0005520000012 -22  40  2 0
 A5 : Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL000002050007 -27  60  0 0
 A12 : MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL000000000202 -28  59  0 0

   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- X 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 X10 : Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL00-4-4-4-4-4-4-4-40-32 -40  61  0 0

Bracket - Saturday, August 21, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95109  Badger Creek Complex  09:00 AM  7 B2 vs B7Atlanta City - B12U- Pre GPL 5 vs.FC Sudamerica U12B- Pre GPL1
 95681  Badger Creek Complex  11:00 AM  7 A15 vs X10NSA Hammers 12- Pre GPL 16 vs.Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL0
 95682  Badger Creek Complex  01:00 PM  7 B19 vs B18TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL 2 vs.United FC - B10 - Pre GPL4
 95684  MOBA Academy  03:00 PM  3 B5 vs B16Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL 1 vs.Savannah United 10B Blue - Pre GPL8
 95683  MOBA Academy  05:00 PM  3 A4 vs A17Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL 4 vs.Savannah United 10B Premier - Pre GPL0
 95685  MOBA Academy  07:00 PM  3 B6 vs B13Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL 4 vs.MOBA A-10 Boys- Pre GPL0

Bracket - Sunday, August 22, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95118  Badger Creek Complex  09:00 AM  7 A8 vs B2GAFC 2010 Boys- Pre GPL 4 vs.Atlanta City - B12U- Pre GPL1
 95691  Badger Creek Complex  10:00 AM  6 B18 vs B5United FC - B10 - Pre GPL 5 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL1
 95689  MOBA Academy  11:00 AM  3 B16 vs A4Savannah United 10B Blue - Pre GPL 1 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL2
 95690  MOBA Academy  01:00 PM  3 A17 vs B6Savannah United 10B Premier - Pre GPL 6 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL1
 95692  Badger Creek Complex  02:00 PM  6 X10 vs B9Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL 1 vs.Georgia Impact SC 10B - Pre GPL13
 95687  MOBA Academy  05:00 PM  3 B13 vs A15MOBA A-10 Boys- Pre GPL 2 vs.NSA Hammers 12- Pre GPL6

Bracket - Saturday, August 28, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95075  James Brown Pk - Dalton  10:00 AM  1 B6 vs A4Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL 2 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL4
 95089  Gary Pirkle  12:00 PM  1A A1 vs B7All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL 10 vs.FC Sudamerica U12B- Pre GPL1
 95074  Northwest Whitfield HS  12:00 PM  1 A15 vs B19NSA Hammers 12- Pre GPL 9 vs.TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL1
 95091  Tramore - CASL  02:00 PM  3B B12 vs A8MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL 1 vs.GAFC 2010 Boys- Pre GPL5
 95090  Holland Sports Complex  03:00 PM  1a B3 vs B2AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL 2 vs.Atlanta City - B12U- Pre GPL6
 95076  Badger Creek Complex  03:00 PM  3A B9 vs B5Georgia Impact SC 10B - Pre GPL 8 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL1

Bracket - Sunday, August 29, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95127  Coal Mountain Park  09:00 AM  1 B7 vs A8FC Sudamerica U12B- Pre GPL 1 vs.GAFC 2010 Boys- Pre GPL4
 95126  West Gwinnett Park  10:00 AM  1 B2 vs B11Atlanta City - B12U- Pre GPL 7 vs.Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL3
 95086  Chatham Co Soccer Complex  11:00 AM  1A B16 vs B13Savannah United 10B Blue - Pre GPL 5 vs.MOBA A-10 Boys- Pre GPL2
 95084  James Brown Pk - Dalton  01:30 PM  1 B5 vs B6Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL 1 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL6
 95083  James Brown Pk - Dalton  03:00 PM  2 A4 vs A15Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL 3 vs.NSA Hammers 12- Pre GPL0
 95108  Holland Sports Complex  04:00 PM  1a B3 vs A8AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL 2 vs.GAFC 2010 Boys- Pre GPL6

Bracket - Saturday, September 11, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95085  Joe Cowan Park  09:00 AM  2 B19 vs B9TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL 2 vs.Georgia Impact SC 10B - Pre GPL11
 95071  Gary Pirkle  09:30 AM  1A A1 vs B3All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL 4 vs.AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL4
 95087  Chatham Co Soccer Complex  01:00 PM  1B A17 vs B18Savannah United 10B Premier - Pre GPL 11 vs.United FC - B10 - Pre GPL1

Bracket - Sunday, September 12, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95081  Coal Mountain Park  09:00 AM  1 B7 vs B12FC Sudamerica U12B- Pre GPL 2 vs.MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL1
 95082  Campbell MS  01:30 PM  1A A8 vs B11GAFC 2010 Boys- Pre GPL 2 vs.Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL0

Bracket - Saturday, September 18, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95106  Chatham Co Soccer Complex  01:00 AM  1A B16 vs X10Savannah United 10B Blue - Pre GPL 4F vs.Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL
Forfeited Game
0
 95093  Joe Cowan Park  08:00 AM  2 B19 vs A4TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL 1 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL10
 95098  Campbell MS  12:00 PM  1A A8 vs A1GAFC 2010 Boys- Pre GPL 2 vs.All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL0
 95092  Northwest Whitfield HS  02:00 PM  1 A15 vs B5NSA Hammers 12- Pre GPL 10 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL0
 95094  Badger Creek Complex  03:00 PM  3B B9 vs B6Georgia Impact SC 10B - Pre GPL 5 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL2
 95105  Chatham Co Soccer Complex  04:00 PM  1A A17 vs X10Savannah United 10B Premier - Pre GPL 4F vs.Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, September 25, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95104  MOBA Academy  09:00 AM  2a B18 vs B13United FC - B10 - Pre GPL 2 vs.MOBA A-10 Boys- Pre GPL3
 95102  Durkan Fields  09:30 AM  2 B5 vs B19Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL 2 vs.TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL2
 95113  MOBA Academy  11:00 AM  2a B13 vs X10MOBA A-10 Boys- Pre GPL 4F vs.Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL
Forfeited Game
0
 95103  Durkan Fields  11:30 AM  2 A4 vs B9Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL 5 vs.Georgia Impact SC 10B - Pre GPL2
 95244  Chatham Co Soccer Complex  01:00 PM  1A A17 vs B3Savannah United 10B Premier - Pre GPL 1 vs.AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL3
 95101  Durkan Fields  02:00 PM  2 B6 vs A15Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL 2 vs.NSA Hammers 12- Pre GPL4

Bracket - Sunday, September 26, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95115  Chatham Co Soccer Complex  11:00 AM  1A B16 vs A17Savannah United 10B Blue - Pre GPL 0 vs.Savannah United 10B Premier - Pre GPL5
 95147  James Brown Pk - Dalton  12:30 PM  1 B6 vs B18Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL 3 vs.United FC - B10 - Pre GPL2
 95107  Gary Pirkle  01:00 PM  1A A1 vs B11All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL 4 vs.Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL2

Bracket - Saturday, October 02, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95111  Joe Cowan Park  09:00 AM  1 B19 vs B6TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL 4F vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL
Forfeited Game
0
 95134  Gary Pirkle  09:15 AM  5B A1 vs B2All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL 4 vs.Atlanta City - B12U- Pre GPL2
 95110  Northwest Whitfield HS  11:00 AM  2 A15 vs B9NSA Hammers 12- Pre GPL 4 vs.Georgia Impact SC 10B - Pre GPL2
 95097  Henry High School Stadium  11:30 AM  1A X10 vs B18Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL
Forfeited Game
 0 vs.United FC - B10 - Pre GPL4F
 95153  MOBA Academy  12:00 PM  2 B13 vs B5MOBA A-10 Boys- Pre GPL 4 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL1

Bracket - Sunday, October 03, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95099  Coal Mountain Park  09:00 AM  1 B7 vs B3FC Sudamerica U12B- Pre GPL 2 vs.AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL1
 95146  James Brown Pk - Dalton  01:30 PM  2 B5 vs X10Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL 4F vs.Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL
Forfeited Game
0

Bracket - Saturday, October 09, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95149  Joe Cowan Park  09:00 AM  1 B19 vs B11TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL 3 vs.Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL9
 95145  James Brown Pk - Dalton  10:00 AM  2 A4 vs B13Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL 12 vs.MOBA A-10 Boys- Pre GPL0
 95148  Northwest Whitfield HS  11:00 AM  2 A15 vs B12NSA Hammers 12- Pre GPL 10 vs.MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL3
 95150  Badger Creek Complex  03:00 PM  3A B9 vs A8Georgia Impact SC 10B - Pre GPL 3 vs.GAFC 2010 Boys- Pre GPL5

Bracket - Sunday, October 10, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95156  Hubert Park  09:00 AM  2B M B12 vs B19MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL 2 vs.TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL4
 95117  Chestnut Log  05:00 PM  5 B11 vs B3Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL 4 vs.AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL3

Bracket - Saturday, October 16, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95073  East Carrollton Park  09:00 AM  EC 1 B11 vs B7Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL 2 vs.FC Sudamerica U12B- Pre GPL2
 95112  James Brown Pk - Dalton  10:00 AM  2 A4 vs B5Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL 11 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL0
 95079  Henry High School Stadium  12:00 PM  1A X10 vs A17Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL
Forfeited Game
 0 vs.Savannah United 10B Premier - Pre GPL4F
 95078  MOBA Academy  02:30 PM  2a B18 vs B16United FC - B10 - Pre GPL 1 vs.Savannah United 10B Blue - Pre GPL3
 95080  West Gwinnett Park  03:00 PM  2 B2 vs A1Atlanta City - B12U- Pre GPL 8 vs.All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL0
 95095  MOBA Academy  04:30 PM  2a B13 vs A17MOBA A-10 Boys- Pre GPL 2 vs.Savannah United 10B Premier - Pre GPL11

Bracket - Sunday, October 17, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95158  Campbell MS  09:00 AM  1A A8 vs B16GAFC 2010 Boys- Pre GPL 5 vs.Savannah United 10B Blue - Pre GPL4
 95152  West Gwinnett Park  10:00 AM  1 B2 vs A4Atlanta City - B12U- Pre GPL 2 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL6
 95246  Holland Sports Complex  12:00 PM  1a B3 vs B18AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL 8 vs.United FC - B10 - Pre GPL0
 95077  MOBA Academy  01:00 PM  2a B13 vs B16MOBA A-10 Boys- Pre GPL 2 vs.Savannah United 10B Blue - Pre GPL3
 95159  Coal Mountain Park  01:00 PM  1 B7 vs A17FC Sudamerica U12B- Pre GPL 1 vs.Savannah United 10B Premier - Pre GPL4
 95154  Henry High School Stadium  01:00 PM  1A X10 vs B6Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL
Forfeited Game
 0 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL4F
 95157  East Carrollton Park  05:00 PM  EC 1 B11 vs B9Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL 3 vs.Georgia Impact SC 10B - Pre GPL1

Bracket - Saturday, October 23, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95163  Tramore - CASL  09:00 AM  3B B12 vs B11MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL 1 vs.Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL7
 95161  West Gwinnett Park  10:00 AM  2 B2 vs B3Atlanta City - B12U- Pre GPL 3 vs.AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL2
 95162  Campbell MS  10:30 AM  1A A8 vs B7GAFC 2010 Boys- Pre GPL 4 vs.FC Sudamerica U12B- Pre GPL0
 95164  Badger Creek Complex  03:00 PM  3B B9 vs A15Georgia Impact SC 10B - Pre GPL 0 vs.NSA Hammers 12- Pre GPL4
 95116  Tramore - CASL  04:30 PM  3B B12 vs A1MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL 2 vs.All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL6

Bracket - Sunday, October 24, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95171  Coal Mountain Park  11:00 AM  1 B7 vs B2FC Sudamerica U12B- Pre GPL 1 vs.Atlanta City - B12U- Pre GPL6
 95170  Holland Sports Complex  12:00 PM  1a B3 vs A1AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL 4 vs.All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL5
 95168  MOBA Academy  12:30 PM  2a B18 vs A15United FC - B10 - Pre GPL 3 vs.NSA Hammers 12- Pre GPL6
 95686  Badger Creek Complex  03:00 PM  3A B9 vs B19Georgia Impact SC 10B - Pre GPL 8 vs.TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL0
 95172  Chestnut Log  06:00 PM  5 B11 vs A8Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL 0 vs.GAFC 2010 Boys- Pre GPL9

Bracket - Tuesday, October 26, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95169  Chatham Co Soccer Complex  07:00 PM  1A A17 vs B16Savannah United 10B Premier - Pre GPL 4 vs.Savannah United 10B Blue - Pre GPL2

Bracket - Saturday, October 30, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95166  James Brown Pk - Dalton  09:30 AM  2 B5 vs A4Dalton Red Wolves Boys 2010 Red- Pre GPL 0 vs.Dalton Red Wolves Boys 2010 Black- Pre GPL6
 95167  Henry High School Stadium  11:00 AM  1A X10 vs B13Georgia Revolution 2010 Elite - Pre GPL
Forfeited Game
 0 vs.MOBA A-10 Boys- Pre GPL4F
 95165  James Brown Pk - Dalton  11:30 AM  2 B6 vs B19Dalton Red Wolves Boys 2010 White- Pre GPL 1 vs.TRAC Covered Bridge 2010 Boys- Pre GPL3
 95245  MOBA Academy  03:15 PM  2a B18 vs A1United FC - B10 - Pre GPL 2 vs.All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL9
 95125  Holland Sports Complex  04:45 PM  1b B3 vs B12AUSA 10 BOYS GOLD- Pre GPL 4 vs.MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL3

Bracket - Sunday, October 31, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95179  Gary Pirkle  02:00 PM  1B A1 vs B12All-In FC 10 Sugar Hill - Pre GPL 10 vs.MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL1

Bracket - Saturday, November 06, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95072  Hubert Park  04:30 PM  2B M B12 vs B2MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL 2 vs.Atlanta City - B12U- Pre GPL8

Bracket - Sunday, November 07, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 95243  Chatham Co Soccer Complex  11:00 AM  1A B16 vs B7Savannah United 10B Blue - Pre GPL 3 vs.FC Sudamerica U12B- Pre GPL1
 95100  Chestnut Log  06:00 PM  5 B11 vs B12Georgia Storm 10B Academy - Pre GPL 3 vs.MAYS NW Cobb - B12U - Pre-GPL3