Team Schedules - 15UB Championship
       


Winner of bracket based on total points after round robin play.

Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A10 : Hinesville Soccer Association - B15U - CH555555555045 22  11  2 0
 A3 : BPSC 07 Elite - CH555555055040 19  8  3 0
 A2 : GAFC 2007 Boys - CH555055055035 10  19  0 0
 A7 : UFA South Georgia 07B Premier - CH500550550025 10  17  2 0
 A6 : All-In FC 2007 Georgia Union - CH05500055 020 4  21  1 0
 A9 : Camden Wave - B15U - CH000550505020 -7  38  6 0
 A1 : MAYS Striker 07B - Elite - CH0255005 0017 -2  18  6 0
 A5 : FC Sudamerica U15B Dev - CH05000005-406 -13  26  2 0
 A8 : MOBA UMA B07 - CH00500000005 -24  45  0 0
 A4 : MAYSA 2007 Boys - CH02000000002 -19  27  2 0

Bracket - Saturday, August 28, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124196  Tramore - CASL  08:00 AM  2 A1 vs A2MAYS Striker 07B - Elite - CH 3 vs.GAFC 2007 Boys - CH4
 124237  Bill Wood Park  06:30 PM  1 A4 vs A7MAYSA 2007 Boys - CH 1 vs.UFA South Georgia 07B Premier - CH5

Bracket - Sunday, August 29, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124212  Bryson Park  10:00 AM  1 A3 vs A7BPSC 07 Elite - CH 2 vs.UFA South Georgia 07B Premier - CH1

Bracket - Saturday, September 11, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124204  Silverbacks Park  02:15 PM  4 A6 vs A2All-In FC 2007 Georgia Union - CH 0 vs.GAFC 2007 Boys - CH3
 124208  Bill Wood Park  03:00 PM  1 A4 vs A1MAYSA 2007 Boys - CH 1 vs.MAYS Striker 07B - Elite - CH1
 124207  West Forsyth HS  03:30 PM  1 A5 vs A3FC Sudamerica U15B Dev - CH 1 vs.BPSC 07 Elite - CH3

Bracket - Sunday, September 12, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124194  West Forsyth HS  01:00 PM  1 A5 vs A8FC Sudamerica U15B Dev - CH 4 vs.MOBA UMA B07 - CH1

Bracket - Saturday, September 18, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124211  Silverbacks Park  08:30 AM  9 A6 vs A4All-In FC 2007 Georgia Union - CH 4 vs.MAYSA 2007 Boys - CH2
 124213  Camden County Soccer Complex  01:00 PM  6 A9 vs A10Camden Wave - B15U - CH 1 vs.Hinesville Soccer Association - B15U - CH3
 124209  Troup Soccer Complex  04:00 PM  C A8 vs A2MOBA UMA B07 - CH 2 vs.GAFC 2007 Boys - CH4

Bracket - Sunday, September 19, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124221  Friendly City Park  01:00 PM  5 A7 vs A1UFA South Georgia 07B Premier - CH 1 vs.MAYS Striker 07B - Elite - CH2
 124220  Badger Creek Complex  04:30 PM  2 A2 vs A3GAFC 2007 Boys - CH 1 vs.BPSC 07 Elite - CH3

Bracket - Saturday, September 25, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124217  Troup Soccer Complex  04:00 PM  C A8 vs A4MOBA UMA B07 - CH 1 vs.MAYSA 2007 Boys - CH0
 124214  Devaul Henderson Park - RH  04:00 PM  1 A9 vs A3Camden Wave - B15U - CH 0 vs.BPSC 07 Elite - CH5

Bracket - Sunday, September 26, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124202  Friendly City Park  11:00 AM  4 A7 vs A8UFA South Georgia 07B Premier - CH 4 vs.MOBA UMA B07 - CH1

Bracket - Saturday, October 02, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124222  Troup Soccer Complex  02:00 PM  C A8 vs A6MOBA UMA B07 - CH 2 vs.All-In FC 2007 Georgia Union - CH9
 124223  FPCA Field  05:30 PM  1 A10 vs A4Hinesville Soccer Association - B15U - CH 2 vs.MAYSA 2007 Boys - CH0

Bracket - Saturday, October 09, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124226  Badger Creek Complex  10:30 AM  2 A2 vs A5GAFC 2007 Boys - CH 3 vs.FC Sudamerica U15B Dev - CH2
 124224  Camden County Soccer Complex  01:00 PM  6 A9 vs A7Camden Wave - B15U - CH 4 vs.UFA South Georgia 07B Premier - CH7
 124227  Hubert Park  03:00 PM  3 A1 vs A8MAYS Striker 07B - Elite - CH 3 vs.MOBA UMA B07 - CH2
 124228  FPCA Field  04:00 PM  1 A10 vs A6Hinesville Soccer Association - B15U - CH 5 vs.All-In FC 2007 Georgia Union - CH3
 124225  Bryson Park  04:00 PM  2 A3 vs A4BPSC 07 Elite - CH 3 vs.MAYSA 2007 Boys - CH0

Bracket - Sunday, October 10, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124219  West Forsyth HS  02:00 PM  1 A5 vs A9FC Sudamerica U15B Dev - CH 2 vs.Camden Wave - B15U - CH4

Bracket - Saturday, October 16, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124230  Bryson Park  12:00 AM  2 A3 vs A6BPSC 07 Elite - CH 4 vs.All-In FC 2007 Georgia Union - CH1
 124231  FPCA Field  02:00 PM  1 A10 vs A8Hinesville Soccer Association - B15U - CH 7 vs.MOBA UMA B07 - CH2
 124229  Campbell MS  02:00 PM  1 A2 vs A7GAFC 2007 Boys - CH 3 vs.UFA South Georgia 07B Premier - CH1
 124233  Devaul Henderson Park - RH  04:00 PM  1 A9 vs A1Camden Wave - B15U - CH 4 vs.MAYS Striker 07B - Elite - CH3

Bracket - Sunday, October 17, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124198  Silverbacks Park  08:00 AM  2 A6 vs A7All-In FC 2007 Georgia Union - CH 2 vs.UFA South Georgia 07B Premier - CH3
 124216  FPCA Field  02:00 PM  1 A10 vs A2Hinesville Soccer Association - B15U - CH 4 vs.GAFC 2007 Boys - CH1

Bracket - Saturday, October 23, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124235  West Forsyth HS  01:30 PM  1 A5 vs A6FC Sudamerica U15B Dev - CH 1 vs.All-In FC 2007 Georgia Union - CH4
 124238  Badger Creek Complex  02:00 PM  4 A2 vs A9GAFC 2007 Boys - CH 8 vs.Camden Wave - B15U - CH2
 124234  Tramore - CASL  06:00 PM  2 A1 vs A10MAYS Striker 07B - Elite - CH 2 vs.Hinesville Soccer Association - B15U - CH4

Bracket - Sunday, October 24, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124218  Friendly City Park  12:00 PM  5 A7 vs A5UFA South Georgia 07B Premier - CH 4 vs.FC Sudamerica U15B Dev - CH0
 124195  Bill Wood Park  01:00 PM  1 A4 vs A9MAYSA 2007 Boys - CH 1 vs.Camden Wave - B15U - CH4
 124197  Bryson Park  02:00 PM  2 A3 vs A10BPSC 07 Elite - CH 1 vs.Hinesville Soccer Association - B15U - CH3

Bracket - Saturday, October 30, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124210  Tramore - CASL  10:00 AM  2 A1 vs A5MAYS Striker 07B - Elite - CH 2 vs.FC Sudamerica U15B Dev - CH0
 124236  Bryson Park  10:00 AM  2 A3 vs A8BPSC 07 Elite - CH 6 vs.MOBA UMA B07 - CH1
 124206  Friendly City Park  12:00 PM  4 A7 vs A10UFA South Georgia 07B Premier - CH 1 vs.Hinesville Soccer Association - B15U - CH2
 124199  Badger Creek Complex  03:30 PM  2 A2 vs A4GAFC 2007 Boys - CH 4 vs.MAYSA 2007 Boys - CH2
 124203  Camden County Soccer Complex  04:00 PM  6 A9 vs A6Camden Wave - B15U - CH 1 vs.All-In FC 2007 Georgia Union - CH6

Bracket - Saturday, November 06, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124215  Silverbacks Park  03:00 PM  2 A6 vs A1All-In FC 2007 Georgia Union - CH   vs.MAYS Striker 07B - Elite - CH 
 124232  Bill Wood Park  04:00 PM  1 A4 vs A5MAYSA 2007 Boys - CH 1 vs.FC Sudamerica U15B Dev - CH3
 124205  Troup Soccer Complex  04:00 PM  C A8 vs A9MOBA UMA B07 - CH 3 vs.Camden Wave - B15U - CH8

Bracket - Sunday, November 07, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124201  Hubert Park  11:00 AM  4 A1 vs A3MAYS Striker 07B - Elite - CH 0 vs.BPSC 07 Elite - CH2

Bracket - Saturday, November 20, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 124200  TBD Athena   --    --  A10 vs A5Hinesville Soccer Association - B15U - CH 4F vs.FC Sudamerica U15B Dev - CH
Forfeited Game
0