Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
12UB Pre GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/26,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
MOBA Academy
Gary Pirkle
Holland Sports Complex
James Brown Pk - Dalton
Northwest Whitfield HS
Tramore - CASL
Chatham Co Soccer Complex
Coal Mountain Park
West Gwinnett Park
Joe Cowan Park
Campbell MS
Durkan Fields
Henry High School Stadium
Chestnut Log
Hubert Park
East Carrollton Park
Brackets: All Brackets

13UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/13,11/14
Venue: Badger Creek Complex
North Mount Carmel Park
MOBA Academy
East Carrollton Park
Arizona Avenue
Chatham Co Soccer Complex
Troup Soccer Complex
Gary Pirkle
Holland Sports Complex
Campbell MS
Harris County SA
Troup County Soccer Complex
Walden Athletic Complex
Brackets: All Brackets

13UB Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Tramore - CASL
Holland Sports Complex
Wade Walker Park
Campbell MS
Hubert Park
Coal Mountain Park
West Forsyth HS
Brackets: All Brackets

13UB Championship South
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/17,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/16,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/13
Venue: CGSA - Warner Robins
Sand Hill Park
Macon Soccer Complex
Devaul Henderson Park - RH
Chatham Co Soccer Complex
Brackets: All Brackets

13UB Conference East
Date: 8/21,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/5,11/6,11/7,11/13
Venue: Briscoe Park
Oconee Veterans Park
Shakerag Elementary
West Jackson MS
Gary Pirkle
Bluesprings Sports Ranch
Ruby C. Fulbright Field
NGSA, Lions Field
E.E. Robinson Park
Brackets: All Brackets

13UB Conference West
Date: 8/21,8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/14
Venue: Chestnut Log
Tramore - CASL
Joe Cowan Park
Shakerag Elementary
East Carrollton Park
Lucky Shoals Park
Hubert Park
Brackets: All Brackets

14UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6
Venue: Badger Creek Complex
North Mount Carmel Park
Baldwin County Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Northwest Whitfield HS
Walden Athletic Complex
Campbell MS
West Gwinnett Park
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

14UB Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Badger Creek Complex
Pearl
Tramore - CASL
Holland Sports Complex
East Carrollton Park
Unity Baptist Church
Bryson Park
Macon Soccer Complex
Oconee Veterans Park
Hubert Park
Gary Pirkle
E.E. Robinson Park
Brackets: All Brackets

14UB Conference North
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20
Venue: Bill Wood Park
Bluesprings Sports Ranch
West Jackson MS
MOBA Academy
Ruby C. Fulbright Field
Badger Creek Complex
NGSA, Lions Field
Holland Sports Complex
JJ Biello
Brackets: All Brackets

14UB Conference South
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/4,11/6,11/7,11/13
Venue: Friendly City Park
Southern Pines Park
Chatham Co Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Mill Creek Regional Park
FPCA Field
TBD RILS 2
TBD C1
Brackets: All Brackets

15UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/12,11/14,11/21
Venue: Badger Creek Complex
MOBA Academy
Holland Sports Complex
Joe Cowan Park
Chatham Co Soccer Complex
East Carrollton Park
West Gwinnett Park
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

15UB Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/20
Venue: Bill Wood Park
Tramore - CASL
Bryson Park
Silverbacks Park
West Forsyth HS
Camden County Soccer Complex
Troup Soccer Complex
Badger Creek Complex
Friendly City Park
Devaul Henderson Park - RH
FPCA Field
Hubert Park
Campbell MS
TBD Athena
Brackets: All Brackets

15UB Conference North
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/22,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20
Venue: Badger Creek Complex
Briscoe Park
Holland Sports Complex
Shakerag Elementary
Barrow Co. Soccer Park
West Jackson MS
Chestnut Log
Joe Cowan Park
Covington Y Outdoor Center
Oconee Veterans Park
Hubert Park
East Carrollton Park
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

15UB Conference South
Date: 8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/12,11/13
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Chatham Co Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Poole Recreation Center
Devaul Henderson Park - RH
TBD C
TBD C1
Brackets: All Brackets

16UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/13,11/14,11/20,11/21,11/22
Venue: Badger Creek Complex
Holland Sports Complex
MOBA Academy
West Forsyth HS
Chestnut Log
East Carrollton Park
Bryson Park
Brackets: All Brackets

16UB Championship
Date: 8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/7
Venue: Bluesprings Sports Ranch
CGSA - Warner Robins
Ruby C. Fulbright Field
Friendly City Park
Macon Soccer Complex
West Forsyth HS
West Jackson MS
Gary Pirkle
North Mount Carmel Park
Coal Mountain Park
E.E. Robinson Park
Oconee Veterans Park
Brackets: All Brackets

16UB Conference North
Date: 8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/10,10/16,10/23,10/31,11/6,11/7,11/13,11/21,12/4
Venue: Holland Sports Complex
Ruby C. Fulbright Field
Joe Cowan Park
Chestnut Log
Jacob Dennis Field
East Carrollton Park
TBD
Fullerville
Brackets: All Brackets

16UB Conference South
Date: 8/28,8/29,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Friendly City Park
Macon Soccer Complex
Southern Pines Park
Mill Creek Regional Park
Sand Hill Park
Brackets: All Brackets

17UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/24,10/30,10/31,11/6,11/13,11/14,11/20,12/4
Venue: MOBA Academy
North Mount Carmel Park
Badger Creek Complex
East Carrollton Park
Sand Hill Park
Barrow Co. Soccer Park
CGSA - Warner Robins
Holland Sports Complex
Chatham Co Soccer Complex
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

17UB Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/3,10/9,10/10,10/15,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/13
Venue: Gary Pirkle
Oconee Veterans Park
West Forsyth HS
Badger Creek Complex
East Carrollton Park
Friendly City Park
Wade Walker Park
E.E. Robinson Park
Chestnut Log
Holland Sports Complex
Brackets: All Brackets

17UB Conference North
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20
Venue: Tramore - CASL
Barrow Co. Soccer Park
Tyus Park
Briscoe Park
West Jackson MS
Hubert Park
Henry High School Stadium
Tramore Park
Brackets: All Brackets

17UB Conference South
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Chatham Co Soccer Complex
FPCA Field
Baldwin County Soccer Complex
Howard Coffin Park
CGSA - Warner Robins
Brackets: All Brackets

18UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/10,11/13,11/14,11/20,12/5
Venue: Badger Creek Complex
North Mount Carmel Park
Holland Sports Complex
Northwest Whitfield HS
West Jackson MS
CGSA - Warner Robins
Poole Recreation Center
Brackets: All Brackets

19UB GPL
Date: 8/21,8/22,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/14,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/6,11/7,11/14,12/11
Venue: Badger Creek Complex
MOBA Academy
North Mount Carmel Park
Gary Pirkle
Friendly City Park
Holland Sports Complex
Chatham Co Soccer Complex
Windsor Parkway Sports Complex
Sand Hill Park
E.E. Robinson Park
Oconee Veterans Park
West Forsyth HS
Chestnut Log
East Carrollton Park
MOBA / PAC
Brackets: All Brackets

18/19UB Championship North
Date: 8/21,8/22,8/28,9/8,9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Wade Walker Park
Towne Green
Briscoe Park
Holland Sports Complex
Barrow Co. Soccer Park
Bill Wood Park
Henry High School Stadium
Ringgold High School
Brackets: All Brackets

18/19UB Championship South
Date: 8/28,9/7,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Southern Pines Park
Friendly City Park
FPCA Field
Paul Thigpen Chevrolet
Macon Soccer Complex
CGSA - Warner Robins
Tabernacle Baptist Church
TBD C
Brackets: All Brackets

12UG Pre GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/29,10/30,11/6,11/7,11/13
Venue: MOBA Academy
Badger Creek Complex
Chatham Co Soccer Complex
Bluesprings Sports Ranch
Pike County
Chestnut Log
East Carrollton Park
TBD
Brackets: All Brackets

13UG GPL
Date: 8/28,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Gary Pirkle
CGSA - Warner Robins
Chestnut Log
Macon Soccer Complex
Devaul Henderson Park - RH
E.E. Robinson Park
East Carrollton Park
Brackets: All Brackets

13UG Championship
Date: 8/21,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,12/4
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Northwest Whitfield HS
Oconee Veterans Park
Ruby C. Fulbright Field
Bill Wood Park
Hubert Park
West Jackson MS
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

14UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6
Venue: North Mount Carmel Park
MOBA Academy
Oconee Veterans Park
Chestnut Log
West Jackson MS
Holland Sports Complex
East Carrollton Park
Brackets: All Brackets

14UG Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Holland Sports Complex
Ruby C. Fulbright Field
Badger Creek Complex
Daughtry Park
Friendly City Park
MOBA Academy
Hubert Park
Tramore - CASL
Brackets: All Brackets

15UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/23,10/24,10/30,10/31
Venue: North Mount Carmel Park
Badger Creek Complex
MOBA Academy
Gary Pirkle
Ruby C. Fulbright Field
East Carrollton Park
Macon Soccer Complex
Chestnut Log
Tramore - CASL
Hubert Park
Brackets: All Brackets

15UG Championship South
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Friendly City Park
Southern Pines Park
Devaul Henderson Park - RH
CGSA - Warner Robins
Pike County
TBD
Brackets: All Brackets

15/16UG Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/19,9/25,10/2,10/3,10/16,10/17,10/22,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Briscoe Park
E.E. Robinson Park
Northwest Whitfield HS
Oconee Veterans Park
Holland Sports Complex
Gary Pirkle
Brackets: All Brackets

16UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/3,10/9,10/16,10/17,10/20,10/23,10/30,11/3,11/6,11/7
Venue: MOBA Academy
Badger Creek Complex
North Mount Carmel Park
Friendly City Park
East Carrollton Park
Briscoe Park
Oconee Veterans Park
CGSA - Warner Robins
Chestnut Log
Brackets: All Brackets

16UG Championship
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/18,9/25,10/2,10/16,10/23,10/30,11/20,12/4,1/22,1/23
Venue: TBD
Brackets: All Brackets

17UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/14,11/20
Venue: MOBA Academy
North Mount Carmel Park
Badger Creek Complex
McCurry Park
Chatham Co Soccer Complex
Friendly City Park
Holland Sports Complex
TBD Athena
Brackets: All Brackets

17UG Championship
Date: 8/21,8/28,9/11,9/12,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/27,10/30,10/31,11/6,11/7,11/8,11/13,11/14,11/16,11/17
Venue: Tramore - CASL
Chestnut Log
Hubert Park
Oconee Veterans Park
Bluesprings Sports Ranch
Ruby C. Fulbright Field
Lakeshore Park
TBD Athena
Tramore Park
East Carrollton Park
Brackets: All Brackets

18/19UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/29,9/11,9/12,9/18,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/21,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,12/11
Venue: Badger Creek Complex
North Mount Carmel Park
Friendly City Park
Barrow Co. Soccer Park
Northwest Whitfield HS
West Forsyth HS
Lakeshore Park
Oconee Veterans Park
Chatham Co Soccer Complex
E.E. Robinson Park
CGSA - Warner Robins
Gary Pirkle
Macon Soccer Complex
TBD Athena
Jenifer Ross County Soccer Complex
Brackets: All Brackets

18/19UG Championship
Date: 8/21,8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14
Venue: Badger Creek Complex
CGSA - Warner Robins
Pike County
Bluesprings Sports Ranch
Southern Pines Park
Bill Wood Park
West Jackson MS
Barrow Co. Soccer Park
Tabernacle Baptist Church
Howard Coffin Park
Paul Thigpen Chevrolet
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Lucky Shoals Park
West Gwinnett Park
Holland Sports Complex
Rhodes Complex
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/1,11/6,11/7,11/13,11/20
Venue: Allen Creek
Avondale Dunaire Park
Daughtry Park
Elon Fields
Henderson Park / Livsey Field
North Mount Carmel Park
Old Cass High School
Pike County
RYSA
Towne Green
Unity Baptist Church
Walden Athletic Complex
Whitlock
CGSA - Warner Robins
Paul Thigpen Chevrolet
Stars Athletic Club
TBD C
Tyus Park
Barrow Co. Soccer Park
Central Park
Tabernacle Baptist Church
Arizona Avenue
Gilmer County Soccer Complex
Holland Sports Complex
Lucky Shoals Park
Harris County SA
Wade Walker Park
TYSA Henderson Park
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/20,10/22,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Barrow Co. Soccer Park
CYSA
Daughtry Park
East Roswell Park
Elon Fields
North Mount Carmel Park
PAC
Towne Green
Walden Athletic Complex
Woodruff Farm
Fullerville
Chestnut Log
Gary Pirkle
Henderson Park / Livsey Field
Lucky Shoals Park
Tyus Park
E.E. Robinson Park
Hubert Park
Booker T Washington
Grimes Bridge
Northgate HS
Harris County SA
Gilmer County Soccer Complex
Pike County
TBD
Shorty Howell Park
West Gwinnett Park
Southeast Athletic Complex
Groveway Community Park
JJ Biello
Tramore - CASL
Whitlock
Bethesda Park
Central Park
Arizona Avenue
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,9/29,10/2,10/3,10/9,10/10,10/13,10/14,10/16,10/17,10/23,10/24,10/27,10/29,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
Custer Park
CYSA
Daughtry Park
East Roswell Park
McCurry Park
RYSA
Unity Baptist Church
Wade Walker Park
Whitlock
Henderson Park / Livsey Field
PAC
Towne Green
West Gwinnett Park
Woodruff Farm
Central Park
Pearl
Chestnut Log
Harbins Park
Arizona Avenue
Grimes Bridge
Northgate HS
Walden Athletic Complex
North Mount Carmel Park
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Allen Creek
RYSA
Rocky Ford Park
Rhodes Complex
TBD
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/21,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/11,11/13
Venue: Allen Creek
Badger Creek Complex
CGSA - Warner Robins
Fullerville
Gary Pirkle
HC John Walker Soccer Complex
Henderson Park / Livsey Field
Old Cass High School
Stars Athletic Club
TBD
Tophat Soccer Club
Tyus Park
Whitlock
Arizona Avenue
Central Park
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Wade Walker Park
Woodruff Farm
Avondale Dunaire Park
Barrow Co. Soccer Park
CYSA
Pike County
RYSA
Sutton Middle School - TH
E.E. Robinson Park
Booker T Washington
North Mount Carmel Park
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/3,11/5,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Baldwin County Soccer Complex
Daughtry Park
East Roswell Park
North Mount Carmel Park
PAC
Rocky Ford Park
Whitlock
Custer Park
McCurry Park
Tophat Soccer Club
Arizona Avenue
Allen Creek
CYSA
Northgate HS
Grimes Bridge
Hubert Park
West Gwinnett Park
Woodruff Farm
Groveway Community Park
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/20
Venue: CGSA - Warner Robins
Custer Park
North Mount Carmel Park
PAC
Shakerag Park
Sutton Middle School - TH
Towne Green
Arizona Avenue
Henderson Park / Livsey Field
Badger Creek Complex
RYSA
Daughtry Park
TYSA Henderson Park
TBD
Allen Creek
JJ Biello
Tophat Soccer Club
Walden Athletic Complex
Brackets: All Brackets