Venues
Shown below are the proposed venues for the tournament games.
Age Group Bracket
12UB Pre GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/26,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
James Brown Pk - Dalton
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Campbell MS
Detail  Schedule
Durkan Fields
Detail  Schedule
Henry High School Stadium
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/13,11/14
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Campbell MS
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Troup County Soccer Complex
Detail  Schedule
Walden Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13UB Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,10/2,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Campbell MS
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13UB Championship South
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/17,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/16,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/13
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13UB Conference East
Date: 8/21,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/5,11/6,11/7,11/13
Venue: Briscoe Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13UB Conference West
Date: 8/21,8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/14
Venue: Chestnut Log
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Lucky Shoals Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Walden Athletic Complex
Detail  Schedule
Campbell MS
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14UB Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14UB Conference North
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20
Venue: Bill Wood Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
NGSA, Lions Field
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
JJ Biello
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14UB Conference South
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/4,11/6,11/7,11/13
Venue: Friendly City Park
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Mill Creek Regional Park
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
TBD RILS 2
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/12,11/14,11/21
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15UB Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/20
Venue: Bill Wood Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Silverbacks Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Camden County Soccer Complex
Detail  Schedule
Troup Soccer Complex
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Campbell MS
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15UB Conference North
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/22,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Shakerag Elementary
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Covington Y Outdoor Center
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15UB Conference South
Date: 8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/12,11/13
Venue: Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
TBD C1
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/13,11/14,11/20,11/21,11/22
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Bryson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16UB Championship
Date: 8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/7
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Coal Mountain Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16UB Conference North
Date: 8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,10/2,10/10,10/16,10/23,10/31,11/6,11/7,11/13,11/21,12/4
Venue: Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Joe Cowan Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Jacob Dennis Field
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16UB Conference South
Date: 8/28,8/29,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Friendly City Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Mill Creek Regional Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/24,10/30,10/31,11/6,11/13,11/14,11/20,12/4
Venue: MOBA Academy
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17UB Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/3,10/9,10/10,10/15,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/13
Venue: Gary Pirkle
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17UB Conference North
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/16,10/17,10/23,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20
Venue: Tramore - CASL
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Henry High School Stadium
Detail  Schedule
Tramore Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17UB Conference South
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Howard Coffin Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18UB GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/10,11/13,11/14,11/20,12/5
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Poole Recreation Center
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19UB GPL
Date: 8/21,8/22,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/14,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/5,11/6,11/7,11/14,12/11
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Windsor Parkway Sports Complex
Detail  Schedule
Sand Hill Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
MOBA / PAC
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18/19UB Championship North
Date: 8/21,8/22,8/28,9/8,9/11,9/18,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Wade Walker Park
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
Henry High School Stadium
Detail  Schedule
Ringgold High School
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18/19UB Championship South
Date: 8/28,9/7,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Southern Pines Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
FPCA Field
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12UG Pre GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/18,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/29,10/30,11/6,11/7,11/13
Venue: MOBA Academy
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13UG GPL
Date: 8/28,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

13UG Championship
Date: 8/21,8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,12/4
Venue: Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6
Venue: North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14UG Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,8/29,9/11,9/12,9/19,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/23,10/24,10/30,10/31
Venue: North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
MOBA Academy
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15UG Championship South
Date: 9/11,9/12,9/18,9/25,9/26,10/2,10/3,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13
Venue: Friendly City Park
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Devaul Henderson Park - RH
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

15/16UG Championship
Date: 8/28,8/29,9/11,9/12,9/19,9/25,10/2,10/3,10/16,10/17,10/22,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/3,10/9,10/16,10/17,10/20,10/23,10/30,11/3,11/6,11/7
Venue: MOBA Academy
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Briscoe Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16UG Championship
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/18,9/25,10/2,10/16,10/23,10/30,11/20,12/4,1/22,1/23
Venue: TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/28,9/11,9/25,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/14,11/20
Venue: MOBA Academy
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

17UG Championship
Date: 8/21,8/28,9/11,9/12,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/23,10/24,10/27,10/30,10/31,11/6,11/7,11/8,11/13,11/14,11/16,11/17
Venue: Tramore - CASL
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Ruby C. Fulbright Field
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Tramore Park
Detail  Schedule
East Carrollton Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18/19UG GPL
Date: 8/21,8/22,8/29,9/11,9/12,9/18,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/17,10/21,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20,12/11
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Friendly City Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Northwest Whitfield HS
Detail  Schedule
West Forsyth HS
Detail  Schedule
Lakeshore Park
Detail  Schedule
Oconee Veterans Park
Detail  Schedule
Chatham Co Soccer Complex
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Macon Soccer Complex
Detail  Schedule
TBD Athena
Detail  Schedule
Jenifer Ross County Soccer Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

18/19UG Championship
Date: 8/21,8/28,9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
Bluesprings Sports Ranch
Detail  Schedule
Southern Pines Park
Detail  Schedule
Bill Wood Park
Detail  Schedule
West Jackson MS
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
Howard Coffin Park
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U BOYS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Lucky Shoals Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U BOYS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/1,11/6,11/7,11/13,11/20
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
Elon Fields
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Old Cass High School
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Walden Athletic Complex
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Paul Thigpen Chevrolet
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
TBD C
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Tabernacle Baptist Church
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Holland Sports Complex
Detail  Schedule
Lucky Shoals Park
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
TYSA Henderson Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U BOYS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/20,10/22,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/13,11/14,11/20
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
Elon Fields
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
Walden Athletic Complex
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Lucky Shoals Park
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
Booker T Washington
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
Harris County SA
Detail  Schedule
Gilmer County Soccer Complex
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Shorty Howell Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Southeast Athletic Complex
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
JJ Biello
Detail  Schedule
Tramore - CASL
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Bethesda Park
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U BOYS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,9/29,10/2,10/3,10/9,10/10,10/13,10/14,10/16,10/17,10/23,10/24,10/27,10/29,10/30,10/31,11/6,11/7
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Unity Baptist Church
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Pearl
Detail  Schedule
Chestnut Log
Detail  Schedule
Harbins Park
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
Walden Athletic Complex
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

12U GIRLS RIAS
Date: 9/11,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Rhodes Complex
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

14U GIRLS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/21,10/23,10/24,10/30,11/6,11/7,11/11,11/13
Venue: Allen Creek
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Fullerville
Detail  Schedule
Gary Pirkle
Detail  Schedule
HC John Walker Soccer Complex
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Old Cass High School
Detail  Schedule
Stars Athletic Club
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Tyus Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Central Park
Detail  Schedule
Thomaston-Upson Civic Ctr Complex
Detail  Schedule
Wade Walker Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Avondale Dunaire Park
Detail  Schedule
Barrow Co. Soccer Park
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Pike County
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Sutton Middle School - TH
Detail  Schedule
E.E. Robinson Park
Detail  Schedule
Booker T Washington
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

16U GIRLS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/3,11/5,11/6,11/7
Venue: Badger Creek Complex
Detail  Schedule
Baldwin County Soccer Complex
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
East Roswell Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Rocky Ford Park
Detail  Schedule
Whitlock
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
McCurry Park
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
CYSA
Detail  Schedule
Northgate HS
Detail  Schedule
Grimes Bridge
Detail  Schedule
Hubert Park
Detail  Schedule
West Gwinnett Park
Detail  Schedule
Woodruff Farm
Detail  Schedule
Groveway Community Park
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets

19U GIRLS RIAS
Date: 9/11,9/12,9/18,9/19,9/25,9/26,10/2,10/3,10/9,10/10,10/16,10/17,10/23,10/24,10/30,10/31,11/6,11/7,11/20
Venue: CGSA - Warner Robins
Detail  Schedule
Custer Park
Detail  Schedule
North Mount Carmel Park
Detail  Schedule
PAC
Detail  Schedule
Shakerag Park
Detail  Schedule
Sutton Middle School - TH
Detail  Schedule
Towne Green
Detail  Schedule
Arizona Avenue
Detail  Schedule
Henderson Park / Livsey Field
Detail  Schedule
Badger Creek Complex
Detail  Schedule
RYSA
Detail  Schedule
Daughtry Park
Detail  Schedule
TYSA Henderson Park
Detail  Schedule
TBD
Detail  Schedule
Allen Creek
Detail  Schedule
JJ Biello
Detail  Schedule
Tophat Soccer Club
Detail  Schedule
Walden Athletic Complex
Detail  Schedule
Brackets: All Brackets