Team Schedules - 16U BOYS RIAS
       



Bracket


ALL A


   Tie Breaker Cards
Club
Info
Group -- A 1  2  3  4  5  6  7  8  9  10  Points Adj Total
Points
Goal DiffGoals Against
Ylw

Red
Points Detail
 A7 : Columbus Kings5555555   035 25  7  2 0
 A22 : LSC Liverpool5555552   032 21  8  0 0
 A25 : MAYS NW Cobb - Strikers BR16U5505555   030 16  13  0 0
 A31 : SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe5550552   027 14  8  6 0
 A29 : Roswell Atlanta055555    025 7  9  0 0
 A14 : CSA Inferno - BR16U5 555     020 16  1  0 0
 A32 : TRAC Panthers 16UB5555      020 16  4  0 0
 A24 : LSC Manchester United0055550   020 7  17  2 0
 A1 : All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U50552     017 4  8  0 0
 A21 : LSA CA United - U16B5 5 5     015 12  3  0 0
 A9 : Columbus SC  505 05  015 7  15  2 0
 A2 : All-In FC Wolves - BR16U505005    015 0  15  1 0
 A19 : IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald552       012 8  6  0 0
 A5 : BC Domination5 25  0   012 6  6  0 0
 A26 : O.S.A. U165 05  2   012 5  9  0 0
 A28 : Harris County RIAS 16U Coed5 00  5   010 1  17  0 1
 A23 : LSC Manchester City05 005    010 -4  25  3 0
 A20 : LPSC 16U Leopards225 00    09 0  12  0 0
 A3 : Atlanta City FC - BR16U022  5    09 -1  21  3 1
 A37 : Vinotinto Academy FC - RU165         05 3  1  0 0
 A30 : Roswell Los Angeles50    0   05 -2  10  0 0
 A35 : LSA Phoenix - U16B0 0 5     05 -2  13  0 0
 A18 : HCSA YarbroughBRU16 05  0    05 -4  15  1 0
 A15 : FC Villa Rica000 5 0   05 -10  27  0 0
 A10 : CSA Rovers BR16U000 05    05 -12  34  0 0
 A6 : Columbus Chargers050 0 0   05 -15  44  0 0
 A11 : CSA Crushers- BR16U2    0    02 -4  11  0 0
 A13 : CSA Hot Spurs- BR16U0200      02 -8  20  0 0
 A16 : Griffin Excel U1605 0  -4   01 -8  23  0 0
 A4 : Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U   0      00 -4  10  0 0
 A33 : TYSA U16B0         00 -4  12  0 0
 A36 : Toluca Quality SA 07B   0 0    00 -5  11  0 0
 A17 : GS DC Force - 0 0      00 -8  15  0 0
 A34 : U16B PIKE STORM 00 0 0   00 -16  25  2 0
 A27 : Piedmont SA U16 Perez0 000     00 -16  30  0 0
 A12 : CSA Fuego BR16U00  00    00 -16  44  0 0
 A8 : Columbus Rapids00000000  00 -29  71  0 0

Bracket - Saturday, September 11, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201714  PAC  09:00 AM  4 A24 vs A31LSC Manchester United 2 vs.SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe4
 201708  Badger Creek Complex  10:30 AM  1 A13 vs A14CSA Hot Spurs- BR16U 0 vs.CSA Inferno - BR16U12
 201709  North Mount Carmel Park  11:00 AM  07 A18 vs A17HCSA YarbroughBRU16   vs.GS DC Force - 
 201713  PAC  11:00 AM  6 A22 vs A16LSC Liverpool 12 vs.Griffin Excel U160
 201715  Barrow Co. Soccer Park  11:00 AM  6 A27 vs A26Piedmont SA U16 Perez 1 vs.O.S.A. U168
 201710  Walden Athletic Complex  11:50 AM  1 A19 vs A15IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald 12 vs.FC Villa Rica0
 201711  Towne Green  01:45 PM  1 A20 vs A11LPSC 16U Leopards 2 vs.CSA Crushers- BR16U2
 201707  Badger Creek Complex  03:00 PM  4 A12 vs A25CSA Fuego BR16U 0 vs.MAYS NW Cobb - Strikers BR16U9
 201712  Allen Creek  03:00 PM  1 A21 vs A33LSA CA United - U16B 12 vs.TYSA U16B1
 201723  CYSA  03:00 PM  7 A9 vs A34Columbus SC   vs.U16B PIKE STORM 
 201717  East Roswell Park  04:00 PM  1 A30 vs A29Roswell Los Angeles 3 vs.Roswell Atlanta0
 201722  Woodruff Farm  04:15 PM  2 A8 vs A28Columbus Rapids 0 vs.Harris County RIAS 16U Coed12
 201719  Allen Creek  05:00 PM  1 A35 vs A2LSA Phoenix - U16B 2 vs.All-In FC Wolves - BR16U4
 201721  Daughtry Park  05:00 PM  1 A5 vs A23BC Domination 6 vs.LSC Manchester City1
 201718  Elon Fields  05:30 PM  1 A32 vs A10TRAC Panthers 16UB 14 vs.CSA Rovers BR16U1

Bracket - Sunday, September 12, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201729  Elon Fields  01:15 PM  1 A32 vs A12TRAC Panthers 16UB 15 vs.CSA Fuego BR16U0
 201727  Towne Green  02:00 PM  1 A20 vs A13LPSC 16U Leopards 2 vs.CSA Hot Spurs- BR16U2
 201726  Fullerville  03:00 PM  10 A15 vs A25FC Villa Rica 1 vs.MAYS NW Cobb - Strikers BR16U3
 201728  PAC  05:00 PM  4 A22 vs A18LSC Liverpool 9 vs.HCSA YarbroughBRU163

Bracket - Saturday, September 18, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201739  PAC  09:00 AM  4 A22 vs A24LSC Liverpool 9 vs.LSC Manchester United1
 201742  Elon Fields  09:00 AM  1 A32 vs A25TRAC Panthers 16UB 8 vs.MAYS NW Cobb - Strikers BR16U2
 201732  Badger Creek Complex  10:30 AM  1 A10 vs A29CSA Rovers BR16U 3 vs.Roswell Atlanta4
 201744  Allen Creek  11:00 AM  3 A35 vs A36LSA Phoenix - U16B   vs.Toluca Quality SA 07B 
 201731  Gary Pirkle  12:45 PM  6 A1 vs A30All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U 2 vs.Roswell Los Angeles1
 201743  Henderson Park / Livsey Field  02:15 PM  6 A33 vs A27TYSA U16B   vs.Piedmont SA U16 Perez 
 201738  Gary Pirkle  02:30 PM  6 A2 vs A37All-In FC Wolves - BR16U 1 vs.Vinotinto Academy FC - RU164
 201735  Fullerville  03:00 PM  10 A15 vs A20FC Villa Rica 0 vs.LPSC 16U Leopards4
 201736  Tyus Park  03:00 PM  2 A16 vs A34Griffin Excel U16 6 vs.U16B PIKE STORM1
 201741  Lucky Shoals Park  03:30 PM  4 A26 vs A21O.S.A. U16   vs.LSA CA United - U16B 
 201737  Chestnut Log  04:00 PM  3 A17 vs A19GS DC Force - 1 vs.IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald9
 201734  Badger Creek Complex  04:30 PM  1 A14 vs A11CSA Inferno - BR16U   vs.CSA Crushers- BR16U 
 201740  PAC  05:00 PM  4 A23 vs A3LSC Manchester City 13 vs.Atlanta City FC - BR16U1
 201747  CYSA  05:00 PM  7 A7 vs A8Columbus Kings 7 vs.Columbus Rapids0
 201748  CYSA  05:00 PM  6 A9 vs A28Columbus SC   vs.Harris County RIAS 16U Coed 

Bracket - Sunday, September 19, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201757  CYSA  12:00 PM  7 A9 vs A6Columbus SC 9 vs.Columbus Chargers0
 201749  Chestnut Log  01:00 PM  3 A17 vs A11GS DC Force -   vs.CSA Crushers- BR16U 
 201753  Hubert Park  01:00 PM  4 A25 vs A26MAYS NW Cobb - Strikers BR16U 4 vs.O.S.A. U161
 201750  E.E. Robinson Park  02:30 PM  1 A2 vs A27All-In FC Wolves - BR16U 6 vs.Piedmont SA U16 Perez2
 201752  PAC  03:00 PM  4 A23 vs A15LSC Manchester City   vs.FC Villa Rica 
 201756  Woodruff Farm  03:00 PM  2 A7 vs A28Columbus Kings 12 vs.Harris County RIAS 16U Coed2

Bracket - Saturday, September 25, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201761  PAC  09:00 AM  4 A22 vs A28LSC Liverpool 5 vs.Harris County RIAS 16U Coed2
 201769  Lucky Shoals Park  09:00 AM  4 A37 vs A36Vinotinto Academy FC - RU16   vs.Toluca Quality SA 07B 
 201763  Barrow Co. Soccer Park  10:00 AM  6 A27 vs A21Piedmont SA U16 Perez 0 vs.LSA CA United - U16B11
 201768  Henderson Park / Livsey Field  10:45 AM  6 A33 vs A4TYSA U16B   vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U 
 201764  Grimes Bridge  11:00 AM  1 A29 vs A2Roswell Atlanta 2 vs.All-In FC Wolves - BR16U1
 201766  Northgate HS  11:00 AM  1 A31 vs A34SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe 4 vs.U16B PIKE STORM0
 201759  Chestnut Log  01:00 PM  4 A17 vs A15GS DC Force - 1 vs.FC Villa Rica6
 201765  Grimes Bridge  01:00 PM  1 A30 vs A20Roswell Los Angeles   vs.LPSC 16U Leopards 
 201770  CYSA  01:00 PM  7 A6 vs A8Columbus Chargers 5 vs.Columbus Rapids4
 201758  Tyus Park  03:00 PM  1 A16 vs A5Griffin Excel U16   vs.BC Domination 
 201771  CYSA  03:00 PM  10 A9 vs A7Columbus SC 0 vs.Columbus Kings5
 201762  Lucky Shoals Park  05:00 PM  4 A26 vs A35O.S.A. U16 8 vs.LSA Phoenix - U16B3
 201767  Elon Fields  05:30 PM  1 A32 vs A1TRAC Panthers 16UB 5 vs.All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U1
 201760  Booker T Washington  06:15 PM  1 A19 vs A3IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald 5 vs.Atlanta City FC - BR16U5

Bracket - Sunday, September 26, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201775  Woodruff Farm  01:30 PM  2 A7 vs A6Columbus Kings 8 vs.Columbus Chargers3
 201773  Harris County SA  03:00 PM  1 A28 vs A34Harris County RIAS 16U Coed   vs.U16B PIKE STORM 
 201776  Woodruff Farm  03:30 PM  2 A8 vs A31Columbus Rapids 0 vs.SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe7
 201774  Daughtry Park  04:00 PM  1 A5 vs A3BC Domination 3 vs.Atlanta City FC - BR16U3
 201772  E.E. Robinson Park  06:00 PM  1 A1 vs A27All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U 5 vs.Piedmont SA U16 Perez0

Bracket - Saturday, October 02, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201788  TBD   --    --  A36 vs A4Toluca Quality SA 07B   vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U 
 201784  Grimes Bridge  09:00 AM  1 A26 vs A30O.S.A. U16   vs.Roswell Los Angeles 
 201785  Gilmer County Soccer Complex  09:30 AM  1 A32 vs A21TRAC Panthers 16UB   vs.LSA CA United - U16B 
 201779  Fullerville  11:00 AM  10 A15 vs A3FC Villa Rica   vs.Atlanta City FC - BR16U 
 201789  Lucky Shoals Park  11:30 AM  4 A37 vs A35Vinotinto Academy FC - RU16   vs.LSA Phoenix - U16B 
 201780  Tyus Park  01:00 PM  1 A16 vs A24Griffin Excel U16 0 vs.LSC Manchester United6
 201778  Badger Creek Complex  02:30 PM  10 A13 vs A29CSA Hot Spurs- BR16U 1 vs.Roswell Atlanta2
 201787  Pike County  02:30 PM  #1 A34 vs A5U16B PIKE STORM 0 vs.BC Domination7
 201791  CYSA  03:00 PM  7 A7 vs A31Columbus Kings 2 vs.SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe1
 201777  Badger Creek Complex  03:30 PM  4 A11 vs A12CSA Crushers- BR16U   vs.CSA Fuego BR16U 
 201783  Gary Pirkle  03:30 PM  1 A2 vs A1All-In FC Wolves - BR16U 1 vs.All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U4
 201782  North Mount Carmel Park  05:00 PM  07 A18 vs A23HCSA YarbroughBRU16 9 vs.LSC Manchester City1
 201790  CYSA  05:00 PM  10 A6 vs A28Columbus Chargers   vs.Harris County RIAS 16U Coed 
 201792  CYSA  05:00 PM  11 A8 vs A9Columbus Rapids 6 vs.Columbus SC12

Bracket - Sunday, October 03, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201793  Badger Creek Complex  01:30 PM  4 A14 vs A10CSA Inferno - BR16U 6 vs.CSA Rovers BR16U1
 201796  Allen Creek  03:00 PM  1 A21 vs A36LSA CA United - U16B 9 vs.Toluca Quality SA 07B2
 201797  PAC  05:00 PM  4 A24 vs A15LSC Manchester United 7 vs.FC Villa Rica1
 201798  Pike County  05:00 PM  #1 A34 vs A18U16B PIKE STORM   vs.HCSA YarbroughBRU16 
 201746  Woodruff Farm  05:00 PM  2 A6 vs A31Columbus Chargers 1 vs.SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe9

Bracket - Saturday, October 09, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201807  TBD   --    --  A30 vs A12Roswell Los Angeles   vs.CSA Fuego BR16U 
 201802  PAC  09:00 AM  4 A23 vs A22LSC Manchester City 0 vs.LSC Liverpool9
 201806  West Gwinnett Park  10:00 AM  1 A3 vs A16Atlanta City FC - BR16U   vs.Griffin Excel U16 
 201805  Shorty Howell Park  11:30 AM  Turf A26 vs A36O.S.A. U16   vs.Toluca Quality SA 07B 
 201810  Daughtry Park  12:00 PM  1 A5 vs A18BC Domination   vs.HCSA YarbroughBRU16 
 201801  Towne Green  12:15 PM  1 A20 vs A29LPSC 16U Leopards 1 vs.Roswell Atlanta4
 201811  CYSA  01:00 PM  7 A6 vs A9Columbus Chargers   vs.Columbus SC 
 201799  Badger Creek Complex  01:30 PM  4 A11 vs A10CSA Crushers- BR16U   vs.CSA Rovers BR16U 
 201804  Hubert Park  03:00 PM  2 A25 vs A13MAYS NW Cobb - Strikers BR16U 4 vs.CSA Hot Spurs- BR16U1
 201812  CYSA  03:00 PM  7 A8 vs A7Columbus Rapids 0 vs.Columbus Kings13
 201803  PAC  05:00 PM  4 A24 vs A34LSC Manchester United 8 vs.U16B PIKE STORM0

Bracket - Sunday, October 10, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201817  Hubert Park  11:00 AM  3 A25 vs A10MAYS NW Cobb - Strikers BR16U 7 vs.CSA Rovers BR16U1
 201815  Tyus Park  01:00 PM  1 A16 vs A19Griffin Excel U16   vs.IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald 
 201813  Badger Creek Complex  01:30 PM  2 A12 vs A14CSA Fuego BR16U 0 vs.CSA Inferno - BR16U13
 201814  Badger Creek Complex  03:00 PM  2 A13 vs A30CSA Hot Spurs- BR16U   vs.Roswell Los Angeles 
 201816  PAC  03:00 PM  4 A24 vs A18LSC Manchester United 5 vs.HCSA YarbroughBRU160
 201745  Southeast Athletic Complex  03:00 PM  3 A4 vs A5Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U   vs.BC Domination 

Bracket - Saturday, October 16, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201829  West Gwinnett Park  09:30 AM  1 A3 vs A24Atlanta City FC - BR16U 3 vs.LSC Manchester United0
 201818  Gary Pirkle  10:00 AM  1 A1 vs A26All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U 1 vs.O.S.A. U161
 201831  Whitlock  11:00 AM  8 A31 vs A9SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe 2 vs.Columbus SC1
 201832  Allen Creek  11:00 AM  3 A35 vs A4LSA Phoenix - U16B 10 vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U1
 201826  Barrow Co. Soccer Park  12:00 PM  6 A27 vs A37Piedmont SA U16 Perez   vs.Vinotinto Academy FC - RU16 
 201820  Chestnut Log  01:00 PM  3 A17 vs A13GS DC Force -   vs.CSA Hot Spurs- BR16U 
 201821  North Mount Carmel Park  01:00 PM  07 A18 vs A33HCSA YarbroughBRU16   vs.TYSA U16B 
 201822  Allen Creek  01:00 PM  2 A21 vs A19LSA CA United - U16B   vs.IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald 
 201823  PAC  01:00 PM  4 A22 vs A5LSC Liverpool 2 vs.BC Domination0
 201834  CYSA  01:00 PM  7 A6 vs A7Columbus Chargers 1 vs.Columbus Kings14
 201819  JJ Biello  03:00 PM  5 A10 vs A20CSA Rovers BR16U 4 vs.LPSC 16U Leopards3
 201825  Tramore - CASL  04:00 PM  2 A25 vs A11MAYS NW Cobb - Strikers BR16U 9 vs.CSA Crushers- BR16U1
 201828  Groveway Community Park  05:00 PM  UP A29 vs A12Roswell Atlanta 7 vs.CSA Fuego BR16U0
 201827  Harris County SA  05:30 PM  1 A28 vs A8Harris County RIAS 16U Coed 9 vs.Columbus Rapids0
 201824  PAC  07:00 PM  4 A23 vs A16LSC Manchester City 4F vs.Griffin Excel U16
Forfeited Game
0
 201830  Grimes Bridge  07:00 PM  2 A30 vs A14Roswell Los Angeles 0 vs.CSA Inferno - BR16U8

Bracket - Sunday, October 17, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201754  Central Park  10:00 AM  8 A31 vs A22SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe 2 vs.LSC Liverpool2
 201809  Southeast Athletic Complex  03:00 PM  3 A4 vs A37Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U   vs.Vinotinto Academy FC - RU16 
 201833  Bethesda Park  04:30 PM  Bute A36 vs A2Toluca Quality SA 07B 1 vs.All-In FC Wolves - BR16U2

Bracket - Wednesday, October 20, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201852  Woodruff Farm  06:30 PM  2 A9 vs A8Columbus SC 6 vs.Columbus Rapids2

Bracket - Friday, October 22, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201733  Badger Creek Complex  07:00 PM  1 A12 vs A13CSA Fuego BR16U   vs.CSA Hot Spurs- BR16U 

Bracket - Saturday, October 23, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201839  Allen Creek  09:00 AM  1 A21 vs A1LSA CA United - U16B   vs.All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U 
 201849  Pike County  09:00 AM  #1 A34 vs A22U16B PIKE STORM   vs.LSC Liverpool 
 201837  Badger Creek Complex  10:30 AM  1 A14 vs A25CSA Inferno - BR16U   vs.MAYS NW Cobb - Strikers BR16U 
 201844  East Roswell Park  10:30 AM  1 A29 vs A37Roswell Atlanta   vs.Vinotinto Academy FC - RU16 
 201845  West Gwinnett Park  10:30 AM  1 A3 vs A17Atlanta City FC - BR16U   vs.GS DC Force - 
 201847  Whitlock  11:00 AM  8 A31 vs A6SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe   vs.Columbus Chargers 
 201851  Daughtry Park  11:30 AM  1 A5 vs A15BC Domination   vs.FC Villa Rica 
 201846  East Roswell Park  12:30 PM  1 A30 vs A10Roswell Los Angeles   vs.CSA Rovers BR16U 
 201836  Badger Creek Complex  01:00 PM  10 A12 vs A20CSA Fuego BR16U   vs.LPSC 16U Leopards 
 201835  Badger Creek Complex  02:30 PM  10 A11 vs A32CSA Crushers- BR16U   vs.TRAC Panthers 16UB 
 201838  North Mount Carmel Park  03:00 PM  07 A18 vs A16HCSA YarbroughBRU16   vs.Griffin Excel U16 
 201850  Southeast Athletic Complex  03:00 PM  3 A4 vs A19Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U   vs.IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald 
 201841  Lucky Shoals Park  03:30 PM  5 A26 vs A2O.S.A. U16   vs.All-In FC Wolves - BR16U 
 201843  Harris County SA  04:00 PM  1 A28 vs A7Harris County RIAS 16U Coed   vs.Columbus Kings 
 201848  Henderson Park / Livsey Field  04:00 PM  6 A33 vs A35TYSA U16B   vs.LSA Phoenix - U16B 
 201840  PAC  05:00 PM  4 A24 vs A23LSC Manchester United   vs.LSC Manchester City 
 201842  Barrow Co. Soccer Park  05:00 PM  6 A27 vs A36Piedmont SA U16 Perez   vs.Toluca Quality SA 07B 

Bracket - Sunday, October 24, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201794  Walden Athletic Complex  01:00 PM  1 A19 vs A23IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald   vs.LSC Manchester City 
 201795  E.E. Robinson Park  01:00 PM  1 A2 vs A33All-In FC Wolves - BR16U   vs.TYSA U16B 
 201724  E.E. Robinson Park  02:45 PM  1 A1 vs A37All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U   vs.Vinotinto Academy FC - RU16 
 201781  Chestnut Log  03:00 PM  3 A17 vs A14GS DC Force -   vs.CSA Inferno - BR16U 
 201853  Badger Creek Complex  03:30 PM  4 A13 vs A11CSA Hot Spurs- BR16U   vs.CSA Crushers- BR16U 
 201751  Towne Green  05:15 PM  1 A20 vs A32LPSC 16U Leopards   vs.TRAC Panthers 16UB 

Bracket - Saturday, October 30, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201868  Allen Creek  09:00 AM  2 A35 vs A27LSA Phoenix - U16B   vs.Piedmont SA U16 Perez 
 201870  Daughtry Park  10:00 AM  1 A5 vs A24BC Domination   vs.LSC Manchester United 
 201856  Badger Creek Complex  10:30 AM  1 A14 vs A20CSA Inferno - BR16U   vs.LPSC 16U Leopards 
 201864  East Roswell Park  10:30 AM  1 A29 vs A1Roswell Atlanta   vs.All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U 
 201859  North Mount Carmel Park  11:00 AM  03 A18 vs A3HCSA YarbroughBRU16   vs.Atlanta City FC - BR16U 
 201865  Whitlock  11:00 AM  8 A31 vs A7SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe   vs.Columbus Kings 
 201869  Lucky Shoals Park  11:00 AM  4 A37 vs A21Vinotinto Academy FC - RU16   vs.LSA CA United - U16B 
 201863  Harris County SA  12:30 PM  1 A28 vs A9Harris County RIAS 16U Coed   vs.Columbus SC 
 201866  Henderson Park / Livsey Field  12:30 PM  6 A33 vs A26TYSA U16B   vs.O.S.A. U16 
 201855  Badger Creek Complex  01:00 PM  10 A13 vs A32CSA Hot Spurs- BR16U   vs.TRAC Panthers 16UB 
 201871  CYSA  01:00 PM  7 A8 vs A6Columbus Rapids   vs.Columbus Chargers 
 201862  Hubert Park  03:00 PM  3 A25 vs A17MAYS NW Cobb - Strikers BR16U   vs.GS DC Force - 
 201860  Walden Athletic Complex  04:15 PM  1 A19 vs A36IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald   vs.Toluca Quality SA 07B 
 201854  Badger Creek Complex  04:30 PM  1 A10 vs A12CSA Rovers BR16U   vs.CSA Fuego BR16U 
 201857  Fullerville  05:00 PM  10 A15 vs A22FC Villa Rica   vs.LSC Liverpool 
 201858  Tyus Park  05:00 PM  1 A16 vs A4Griffin Excel U16   vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U 
 201861  Gary Pirkle  05:00 PM  6 A2 vs A30All-In FC Wolves - BR16U   vs.Roswell Los Angeles 
 201867  Pike County  05:00 PM  #1 A34 vs A23U16B PIKE STORM   vs.LSC Manchester City 

Bracket - Sunday, October 31, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201872  Badger Creek Complex  02:00 PM  4 A11 vs A29CSA Crushers- BR16U   vs.Roswell Atlanta 
 201786  Henderson Park / Livsey Field  02:00 PM  6 A33 vs A19TYSA U16B   vs.IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald 
 201800  Badger Creek Complex  04:30 PM  4 A14 vs A32CSA Inferno - BR16U   vs.TRAC Panthers 16UB 
 201808  Allen Creek  05:00 PM  2 A35 vs A21LSA Phoenix - U16B   vs.LSA CA United - U16B 

Bracket - Saturday, November 06, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201887  TBD   --    --  A36 vs A33Toluca Quality SA 07B   vs.TYSA U16B 
 201877  Arizona Avenue  08:30 AM  1 A19 vs A24IAFC 16U COED Schmidt/Fitzgerald   vs.LSC Manchester United 
 201883  Groveway Community Park  11:00 AM  UP A29 vs A14Roswell Atlanta   vs.CSA Inferno - BR16U 
 201888  Lucky Shoals Park  11:00 AM  4 A37 vs A26Vinotinto Academy FC - RU16   vs.O.S.A. U16 
 201876  Fullerville  01:00 PM  10 A15 vs A16FC Villa Rica   vs.Griffin Excel U16 
 201885  Pike County  01:00 PM  #1 A34 vs A8U16B PIKE STORM   vs.Columbus Rapids 
 201874  Badger Creek Complex  01:30 PM  2 A11 vs A30CSA Crushers- BR16U   vs.Roswell Los Angeles 
 201875  Badger Creek Complex  02:00 PM  4 A12 vs A17CSA Fuego BR16U   vs.GS DC Force - 
 201878  Towne Green  02:00 PM  1 A20 vs A25LPSC 16U Leopards   vs.MAYS NW Cobb - Strikers BR16U 
 201884  West Gwinnett Park  02:00 PM  1 A3 vs A22Atlanta City FC - BR16U   vs.LSC Liverpool 
 201873  Badger Creek Complex  02:30 PM  10 A10 vs A13CSA Rovers BR16U   vs.CSA Hot Spurs- BR16U 
 201879  Allen Creek  03:00 PM  2 A21 vs A2LSA CA United - U16B   vs.All-In FC Wolves - BR16U 
 201882  Harris County SA  03:00 PM  1 A28 vs A6Harris County RIAS 16U Coed   vs.Columbus Chargers 
 201886  Allen Creek  03:00 PM  1 A35 vs A32LSA Phoenix - U16B   vs.TRAC Panthers 16UB 
 201889  Southeast Athletic Complex  03:00 PM  3 A4 vs A18Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U   vs.HCSA YarbroughBRU16 
 201890  Woodruff Farm  03:00 PM  2 A7 vs A9Columbus Kings   vs.Columbus SC 
 201880  PAC  05:00 PM  4 A23 vs A31LSC Manchester City   vs.SSA Coweta Rec - BR16U- Deyoe 
 201881  Barrow Co. Soccer Park  05:00 PM  6 A27 vs A5Piedmont SA U16 Perez   vs.BC Domination 

Bracket - Sunday, November 07, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201891  Gary Pirkle  01:00 PM  1 A1 vs A35All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U   vs.LSA Phoenix - U16B 
 201725  Badger Creek Complex  02:30 PM  1 A10 vs A17CSA Rovers BR16U   vs.GS DC Force - 
 201730  Southeast Athletic Complex  03:00 PM  3 A4 vs A27Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U   vs.Piedmont SA U16 Perez 

Bracket - Saturday, November 13, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201716  West Gwinnett Park  09:00 AM  1 A3 vs A4Atlanta City FC - BR16U   vs.Attack Youth Soccer Club (AYSC) - BR15U 
 201755  Lucky Shoals Park  10:00 AM  4 A37 vs A33Vinotinto Academy FC - RU16   vs.TYSA U16B 

Bracket - Sunday, November 14, 2021
GameVenueTimeFieldGroupHome TeamScore Away TeamScore
 201720  Gary Pirkle  01:00 PM  1 A36 vs A1Toluca Quality SA 07B   vs.All-In FC Sugar Hill Juggernaut - BR16U